Промислове повітряне опалення | Повітряне опалення | Опалення та водопостачання :: Напрямки компанії Термоінжиніринг
Опалення та водопостачання / Повітряне опалення Промислове повітряне опалення

У виробничих приміщеннях середньої та великої висоти і площі (цехи, склади, ангари, супермаркети, торгові центри тощо), а також приміщень з великою кратністю повітрообміну (автомобільні мийки, СТО) - використання традиційних конвективних систем опалення є нераціональним. Великі втрати тепла істотно знижують їх енергоефективність. Застосування сучасного економічного опалювального обладнання - наприклад, інфрачервоних випромінювачів - не завжди можливо через особливості технологічного процесу і, найголовніше, через категорійність приміщення з вибухопожежонебезпеки.

Системи повітряного опалення є оптимальним рішенням задачі обігріву невеликих промислових будівель. Серед переваг даного виду обладнання - багатофункціональність (газовий теплогенератор дозволяє забезпечити параметри мікроклімату не тільки з опалення, але і з припливної вентиляції приміщення). Використання промислового повітряного опалення дозволяє вирішити цілий комплекс завдань:

  1. Створення комфортного температурного режиму в приміщенні. Повітряне опалення забезпечує рівномірний прогрів приміщення, вирівнюючи температуру повітря по всій висоті приміщення.

  2. Зниження тепловтрат. Підігрів повітря системою повітряного опалення проводиться безпосередньо в опалювальному приміщенні. Відсутність зовнішніх комунікацій дозволяє уникнути втрат тепла при його транспортуванні та передачі. Ізолювати відкриті двері та ворота (на них припадає найбільша частина тепловтрат) можливо тільки з використанням повітряних теплових завіс.

  3. Очищення, вентиляція та кондиціювання повітря. Вбудовані фільтри в системах промислового повітряного опалення дозволяють видаляти домішки та очищати повітря від запахів. Повітропроводи та вентилятори, які є невід'ємною частиною систем повітряного опалення, забезпечують припливно-витяжну вентиляцію приміщення. Можлива установка в системі зволожувача повітря та кондиціонера.

  4. Зниження експлуатаційних витрат. Відсутність води в системі повітряного опалення спрощує її обслуговування (немає загрози замерзання та протікань труб) і зменшує експлуатаційні витрати. При застосуванні газових конденсаційних теплогенераторів досягаються показники середньорічного ККД 95%. Таких параметрів з енергоефективності неможливо домогтися при використанні інфрачервоних трубчастих газових обігрівачів і газових котелень з максимальним ККД 90-92%.

Для промислових будівель найбільш економічним є використання повітряного газового опалення, в якому нагрівання повітря здійснюється газовим повітронагрівачем.

Необхідно відзначити, що ефективність роботи систем повітряного опалення безпосередньо залежить від грамотного проектування і правильної установки устаткування.

Фахівці ГК «Термоінжиніринг» допоможуть підібрати оптимальне конструктивне рішення, виходячи з потреб і можливостей замовника. Ми надаємо повний комплекс послуг: проектування, постачання обладнання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, гарантійне та сервісне обслуговування систем повітряного опалення.

 

реалiзованi проекти

 • Метiнвест

 • Альтком

 • Донбас Арена

 • СКМ

 • Fort Knox

 • Технiка

 • Фарлеп

 • Дружковский метизный завод

 • Centravis

 • ЛЕМЗ