Проект систем опалення | Опалення та водопостачання :: Напрямки компанії Термоінжиніринг
Опалення та водопостачання Проект систем опалення

В основі якісної системи опалення лежить грамотний проект, виконаний дослідною організацією. Проектування опалення в ідеалі необхідно замовляти ще на стадії проектування самого об'єкта - не залежно від його призначення. І в житловому котеджі, і у виробничому цеху потрібно заздалегідь визначити ключові параметри вашої майбутньої опалювальної системи для забезпечення оптимальних експлуатаційних характеристик та мінімізації витрат.

При цьому найкраще звертатися до послуг підрядників, які зможуть і спроектувати систему опалення, і змонтувати обладнання, і взяти на себе подальше його сервісне обслуговування. Такий комплекс послуг «з одних рук» ідеальний з точки зору якості виконання завдань, поставлених замовником, дотримання термінів, а також вигідний за вартістю.

Компанія «Термоінжиніринг» пропонує свої послуги з підготовки проекту системи опалення не тільки в споруджуваних об'єктах: житлових, промислових. Наша інженерна група виконає проектування опалення, вентиляції, кондиціонування для реконструкції або заміни вже існуючих систем. Ми також змонтуємо обладнання і забезпечимо вас якісним сервісом.

Проектування системи опалення для квартири багатоповерхового будинку, для котеджу або заміського будинку, або для цілого промислового підприємства мають істотні відмінності. Наприклад, в заміському будинку замовник може передбачити будівництво каміна, а в житловому котеджі - «тепла підлога». Їх об'єднує одне - ці важливі складові майбутньої системи опалення повинні враховуватися при розрахунках тепловтрат, так само як і склад конструкцій об'єкта (стін, стель і підлог), функціональне призначення опалювальних приміщень, розмір і місце розташування вікон.

Підготовка всіх необхідних розрахунків - перший етап при проектуванні системи опалення. Далі визначається тип системи опалення (з примусовою або природною циркуляцією), обирається котел і джерело енергії. Не менш важливо визначити оптимальне місце для котельні, правильно спроектувати димар в будівлі або приміщенні для повного відводу продуктів згоряння.

Вибір радіаторів і труб - відповідальний етап у процесі проектування опалювальної системи. Зараз ринок пропонує великий вибір радіаторів з чавуну, алюмінію, сталеві й біметалічні. Виходячи із завдань проекту наші інженери грамотно підберуть все необхідне обладнання: котел, циркуляційний насос, радіатори, систему автоматики кращих світових виробників.

Запропонований Компанією «Термоінжиніринг» проект системи опалення буде містити інформацію про розміщення котельні, опалювальній системі (радіаторах, трубах), про тип, потужності котла і обв'язці котельні, приладах, матеріалів ключових елементів опалювальної системи, діаметрів і способів прокладки магістралей, запірно-регулюючої арматури та ін. Кошторис проекту дасть розуміння обсягу фінансових витрат, необхідних для реалізації задуманого.

 

реалiзованi проекти

  • Метiнвест

  • Альтком

  • Донбас Арена

  • СКМ

  • Fort Knox

  • Технiка

  • Фарлеп

  • Дружковский метизный завод

  • Centravis

  • ЛЕМЗ