Проект систем кондиціювання | Кондиціонування і охолоджування :: Напрямки компанії Термоінжиніринг
Кондиціонування і охолоджування Проект систем кондиціювання

ГК «Термоінжиніринг» здійснює комплексну реалізацію проектів зі створення промислових кліматичних систем
. Зокрема, наші фахівці здійснюють проектування систем вентиляції, опалення, кондиціювання.

Розробка проектної документації проводиться на основі результатів обстеження об'єкта (здійснюється виїзд на об'єкт). У разі необхідності та за бажанням Замовника, ми надаємо послугу з проведення повного енергоаудиту будівлі.

Формування технічного завдання при проектуванні систем кондиціювання проводиться спільно з Замовником. На даному етапі, зокрема, враховуються особливості конкретних виробничих приміщень, технологічних процесів, кількість обладнання та спеціальні вимоги до його роботи, розташування робочих місць тощо. Обов'язково беруться до уваги побажання Замовника. У перелік послуг з супроводу проекту, зокрема, входить допомога в отриманні його технічних умов.

Проектування систем кондиціювання повітря включає розробку робочого проекту та кошторисної документації. На даних етапах визначається доцільність використання того чи іншого типу системи кондиціювання, її робочі характеристики - потужність, продуктивність тощо. Перераховані параметри підбираються на основі розрахунку існуючих в окремих приміщеннях і зонах надлишків тепла.

Підбір необхідного обладнання проводиться таким чином, щоб система забезпечувала необхідну продуктивність, але при цьому не робилися запаси з потужності, які гарантовано не будуть затребувані при експлуатації. Одне з основних завдань, що вирішуються при проектуванні - кожна одиниця устаткування, кожен вузол системи має використовуватися найбільш ефективно.

При проектуванні систем кондиціювання можлива розробка декількох варіантів рішень на основі обладнання різних виробників. Спільно з Замовником проводиться пошук оптимального варіанту системи, найбільш прийнятного для нього по співвідношенню «ціна-якість».

На наступному етапі проектування систем кондиціювання повітря - побудова інженерних схем - здійснюється конструювання мережі необхідних комунікацій, а також їх узгодження з існуючим обладнанням і мережами. При цьому враховуються можливості комфортної експлуатації та обслуговування системи.

Проектування систем кондиціювання повітря здійснюється відповідно до вимог ДБН та встановлених технічних умов.

Багаторічний досвід роботи наших фахівців дозволяє їм уже на етапі проектування враховувати особливості експлуатації конкретної системи - складність сервісного обслуговування та монтажу, можливість використання конкретних моделей імпортного устаткування в наших умовах тощо - і знаходити оптимальні конструктивні рішення.

ГК «Термоінжиніринг» також, організовує пряме постачання імпортного устаткування, використовуваного в проекті. Даний комплекс послуг, зокрема, включає контроль якості і організацію сертифікаційних випробувань.

 

реалiзованi проекти

  • Метiнвест

  • Альтком

  • Донбас Арена

  • СКМ

  • Fort Knox

  • Технiка

  • Фарлеп

  • Дружковский метизный завод

  • Centravis

  • ЛЕМЗ