Вентиляція Обслуговування та ремонт систем промислової вентиляції

Виконання додаткових функцій сучасними системами промислової вентиляції помітно ускладнило її структуру. Крім традиційного обладнання (вентиляційна установка, повітропроводи, система фільтрів і клапанів тощо) зазвичай вони також включають декілька пристроїв для підготовки повітря (зволожувач, повітронагрівач, іонізатор тощо). Таким чином, перелік сервісних робіт з обслуговування систем вентиляції суттєво розширюється за рахунок інших видів обладнання.

Виробники кліматичної техніки висувають ряд правил експлуатації власної продукції. Одним з них є обов'язкове технічне обслуговування, без регулярного проведення якого в окремих випадках гарантія на обладнання може бути анульована. При цьому гарантійне сервісне обслуговування промислової вентиляції, а також, у разі необхідності, ремонт вентиляції повинні проводитися представниками ліцензованих сервісних організацій.

ГК «Термоінжиніринг» має ліцензію на сервісне обслуговування кліматичного обладнання провідних світових виробників. Ми здійснюємо обслуговування і ремонт систем вентиляції та кондиціювання, опалення, гарячого водопостачання та газопостачання. Терміни виконання робіт не залежать від наявності запасних частин на складі - наша компанія самостійно імпортує комплектуючі для будь-якого кліматичного обладнання, що дозволяє своєчасно поповнювати їх запаси.

В основі нашої роботи лежить гнучкий підхід до побажань клієнтів. Крім стандартних, за бажанням Замовника, ми формуємо індивідуальні пакети послуг, що включають, зокрема, і обов'язкове технічне обслуговування вентиляції.

На всі роботи з обслуговування та ремонту систем вентиляції надається гарантія. При необхідності ми проводимо ремонт вентиляції безпосередньо на об'єкті.

Фахівці нашого Сервісного центру проводять навчання співробітників підприємства-замовника правилам експлуатації кліматичного обладнання. Також ми надаємо телефонні консультації з питань, пов'язаних з роботою нашої техніки.

Всі кліматичні системи, створені в рамках проектів ГК «Термоінжиніринг» супроводжуються обов'язковим сервісним обслуговуванням. Крім цього ми здійснюємо обслуговування систем вентиляції, виконаних за типовими і індивідуальними проектами, а також проводимо ремонт їх окремих вузлів.

Перепідготовка співробітників нашої компанії проводиться щорічно, що дозволяє їм добре орієнтуватися в нових технологіях і конструкторських рішеннях.

 

реалiзованi проекти

  • Метiнвест

  • Альтком

  • Донбас Арена

  • СКМ

  • Fort Knox

  • Технiка

  • Фарлеп

  • Дружковский метизный завод

  • Centravis

  • ЛЕМЗ