Розморожування вантажів, вагонів | Забезпечення технологічних процесів :: Напрямки компанії Термоінжиніринг
Забезпечення технологічних процесів Розморожування вантажів, вагонів

Розморожування вагонів і розморожування сипких вантажів

Компанія «Термоінжиніринг» ТМ пропонує комплексну реалізацію проектів з розморожування вагонів і розморожування сипких вантажів із застосуванням інфрачервоних газових обігрівачів.

Інфрачервоні випромінювачі - найкраще рішення для розморожування

Успішно реалізовані в багатьох країнах проекти різного рівня складності довели, що розморожування сипких вантажів, розморожування вагонів за допомогою інфрачервоних випромінювачів від компанії Gogas за результативністю не може зрівнятися з іншими варіантами.

Основне призначення застосування інфрачервоних випромінювачів полягає в розморожуванні примерзлого сипкого вантажу до металевих стінок вагонів, а також у руйнуванні обмерзання його запірних елементів для забезпечення безперешкодного розвантаження.

Багато установок інших виробників розраховано на бункерні напіввагони західного зразка, в яких гальмівна система розташовується в окремому закритому відсіку, а розморожування сипких вантажів полягає в нагріванні люків на бункерах. Такі конструктивні особливості і визначили конфігурацію розморожувачів. У переважній більшості випадків це відкриті з боків тунелі, або шафи, що просто стоять на відкритому повітрі, з розміщеними в них інфрачервоними обігрівачами «світлого» або «темного» типу.

Приклади з практики

Компанія «Термоінжиніринг» має досвід реалізації нестандартних проектів для пострадянського і російського ринку. Так, наприклад, під час облаштування системи розморожування вагонів вугільного терміналу в Таллінні, довелося шукати рішення для піввагонів з термолабільної гальмівною системою під днищем вагона і повним промерзанням вантажу в них. Спочатку було запропоновано використовувати установки з застосуванням «світлого» типу інфрачервоних газових обігрівачів. З урахуванням теплового балансу, був запропонований тунель, який повинен був інтенсивно вентилюватися для забезпечення нормального горіння газу в інфрачервоних випромінювачах без хімічного недопалу і утворення цілого букета шкідливих речовин. Для цього застосовувався додатковий повітронагрівач з вентилятором потужністю 1 мВт. Під час експлуатації такої системи розморожування вагонів з'ясувалося, що, не дивлячись на аспірацію, в тунелі та на всьому майданчику утворюється велика кількість вугільного пилу. Це перешкоджає нормальній роботі «світлих» інфрачервоних обігрівачів.

Тоді було вирішено використовувати інфрачервоні випромінювачі «темного типу», щоб підвищити безпеку процесу розморожування, і, паралельно, знизити вартість обладнання.

Цікавий за своїм ефектом проект, реалізований у м. Ваніно. Застосування в ньому інфрачервоних газових випромінювачів «темного» типу за розрахунками фахівців Компанії «Термоінжиніринг» ТМ, дозволило знизити вартість експлуатації всієї системи розморожування на 30% у порівнянні зі «світлим» випромінювачами.

Система розморожування: усе під контролем

В системі розморожування вагонів із застосуванням інфрачервоних випромінювачів близько половини тепла передається випромінюванням до стінок вагонів, а інша половина у вигляді конвективного тепла продуктів згоряння природного газу підводиться до днища і стінок вагонів. Контроль температури стінки вагона і ресивера здійснюється за допомогою пірометрів в режимі реального часу. Всі установки контролюються окремою системою управління, а інформація відображається на моніторі у диспетчера. Таким чином, системи розморожування вагонів і сипучих вантажів передбачають управління їх роботою, контроль стану і передачу сигналів в цифровому форматі про несправності або виході з ладу будь-якого пальника. Це дозволяє нашим клієнтам знизити експлуатаційні витрати і завжди тримати руку на «пульсі», знаючи все про ситуації, які відбуваються з системою розморожування.

Компанія «Термоінжиніринг» ТМ пропонує ефективні рішення розморожування вагонів із застосуванням висококласного обладнання, яке має тривалий термін експлуатації, адаптовано до українських норм і умов застосування.

 

реалiзованi проекти

  • Метiнвест

  • Альтком

  • Донбас Арена

  • СКМ

  • Fort Knox

  • Технiка

  • Фарлеп

  • Дружковский метизный завод

  • Centravis

  • ЛЕМЗ