Енергоаудит житлових будинків | Енергоаудит :: Напрямки компанії Термоінжиніринг
Енергоаудит Енергоаудит житлових будинків

В рамках енергоаудиту будинків компанія «Термоінжиніринг» надає послуги з проведення енергоаудиту житлових будинків (особняків), енергоаудиту багатоквартирних будинків, енергоаудиту окремих квартир.

Ми проводимо енергоаудит будівель для вже функціонуючих приміщень, для будівель, що здаються в експлуатацію після ремонту та реконструкції, а також для новобудов.

Найбільш актуальним питанням для власників житлових приміщень є утеплення будівель та створення кліматичного комфорту в будинку. Фахівці компанії «Термоінжиніринг» за підсумками енергоаудиту житлового будинку, в числі іншого, надають своїм клієнтам таку інформацію:

Причини витоку тепла і способи їх усунення.

Внутрішнє і зовнішнє обстеження будівлі, що проводиться в рамках енергоаудиту житлового будинку, дозволяє виявити причини існуючого кліматичного дискомфорту (холод, сирість, наявність протягів, ін.) Сучасна технічна база, наявна в нашому розпорядженні, дозволяє зробити точні виміри основних фізичних характеристик приміщень (температура повітря, вологість, швидкість повітряних потоків, тощо) На основі отриманих в рамках енергоаудиту житлового будинку відомостей, проводиться відповідний аналіз, за підсумками якого складаються рекомендації по утепленню будівлі, визначається необхідність утеплення зсередини будівлі, а також утеплення фасадів будівлі.

Варіанти вирішення проблем, пов'язаних з функціонуванням побутової техніки і комунікацій.

Енергоаудит житлового будинку включає в себе обстеження комунікацій будівлі. Це дозволяє визначити причини витоку, а також нераціонального витрачання теплової та електричної енергії. На основі отриманих даних визначаються оптимальні варіанти вирішення проблем, виявлених під час енергоаудиту будівлі.

Вибір альтернативної системи опалення.

Використовуючи дані енергоаудиту житлового будинку, ми можемо підібрати кілька варіантів альтернативних систем опалення будинку з урахуванням особливостей самої будівлі та місцевості, в якій воно розташовано. Крім основних характеристик, за кожним варіантом можуть бути прораховані витрати на експлуатацію даної системи. Компанія «Термоінжиніринг» безпосередньо працює з відомими світовими постачальниками відповідного обладнання, що суттєво впливає на зниження вартості проекту. Детальніше див Альтернативне опалення.

Вибір систем вентиляції і кондиціювання.

Залежно від особливостей житлового будинку ми можемо запропонувати кілька різних інженерних рішень систем вентиляції та кондиціювання будівлі. Енергоаудит житлового будинку дозволяє визначити доцільність використання того чи іншого проекту в конкретному будинку чи приміщенні. Детальніше про наші розробки див Кондиціювання та вентиляція.

 

реалiзованi проекти

  • Метiнвест

  • Альтком

  • Донбас Арена

  • СКМ

  • Fort Knox

  • Технiка

  • Фарлеп

  • Дружковский метизный завод

  • Centravis

  • ЛЕМЗ