Енергоаудит виробничих підприємств | Енергоаудит :: Напрямки компанії Термоінжиніринг
Енергоаудит Енергоаудит виробничих підприємств

Енергоаудит будівель промислового призначення може здійснюватися в рамках заходів з енергетичного обстеження всього підприємства в цілому або як самостійна експертиза.

Енергоаудит промислового підприємства є одним з ефективних інструментів економії ресурсів. Зокрема, енергоаудит будівель цехів, складів та інших приміщень, які характеризуються великою площею і висотністю, дозволяє визначити порядок заходів щодо зниження споживання електроенергії та тепла.

На практиці першочерговими зазвичай визначаються маловитратні дії і процедури, які, тим не менш, дуже ефективні. Наприклад, утеплення промислових будівель часто починається з утеплення зсередини будівлі. Утеплення вікон, дверних прорізів тощо дозволяє істотно знизити втрати тепла в холодний період року.

Сучасне обладнання, яке використовується фахівцями компанії «Термоінжиніринг», дозволяє точно визначити місця найбільшого витоку тепла, на які необхідно звернути увагу в першу чергу. Таким чином, витрати знижуються до можливого мінімуму. Зокрема, утеплення фасадів будівель може бути зведене до обробки щілин, стиків тощо.

Також ми рекомендуємо виконувати енергоаудит будівель промислового призначення в процесі вибору опалювального, вентиляційного та іншого кліматичного устаткування. Параметри, отримані в результаті енергоаудиту будівлі, будуть використовуватися не тільки на попередніх етапах, але і під час розробки проекту відповідної системи.

Результати енергоаудиту будівель і енергоаудиту теплопостачання дозволяють визначити оптимальне «ядро» інженерного рішення - теплогенеруюче обладнання, а також враховуються при прийнятті конструкторських рішень. При цьому до уваги беруться не тільки вартість і якість відповідних пристроїв, а й витрати з їх експлуатації.

Характеристика «вартість експлуатації в годину» є одним з основних аргументів при виборі того чи іншого обладнання. Навіть незначна, здавалося б, різниця в цих показниках в масштабах промислового виробництва виявляється більше, ніж суттєвою. Енергоаудит будівлі та енергоаудит теплопостачання дозволяють оперувати точними даними, що вельми важливо для вірного розрахунку і, відповідно, вірного рішення.

Компанія «Термоінжиніринг» має можливість самостійно втілити в життя рекомендації, дані за підсумками енергоаудиту будинків. Ми самі проектуємо, створюємо і обслуговуємо системи кліматичного комфорту. Під час своєї роботи ми надаємо наочне підтвердження коректності прийнятих нами рішень. Детальніше про наші розробки див посилання Вентиляція і кондиціювання, Виробництво, Альтернативне опалення.

 

реалiзованi проекти

  • Метiнвест

  • Альтком

  • Донбас Арена

  • СКМ

  • Fort Knox

  • Технiка

  • Фарлеп

  • Дружковский метизный завод

  • Centravis

  • ЛЕМЗ