Сервіс :: Послуги Термоінжиніринг

комплекснi

рiшення:

Сервіс

Технічне та сервісне обслуговування, ремонт систем опалення, вентиляції та кондиціонування

Сервісне обслуговування від ТОВ "Група компаній "Термоінжиніринг"" - це цілий комплекс послуг, спрямованих на забезпечення працездатності, а також безпеки функціонування створеної або вже експлуатованої системи опалення, вентиляції, кондиціонування. Наша сервісна служба має ліцензії на обслуговування не тільки обладнання власного виробництва, а й провідних світових виробників.

Будь-яка створена система кліматичного комфорту, яка працює протягом 2-5 років, вимагає постійного професійного сервісного обслуговування, міжсезонної профілактики можливих технічних збоїв. Тільки відповідальне ставлення до дотримання даного правила забезпечить ефективну, надійну і довгу роботу устаткування.

Слід також пам'ятати, що регулярні технічні огляди - неодмінна умова заводу-виробника обладнання для дотримання ним Гарантійних зобов'язань. При відсутності профілактики, яку зазвичай проводить спеціалізований сервісний центр, виробник обладнання для опалення, кондиціонування, вентиляції може відмовити клієнту у гарантійному обслуговуванні.

Фахівці нашого сервісного центру щорічно проходять навчання в іноземних компаніях, де вивчають особливості різного устаткування, тонкощі роботи з новинками. Це дозволяє сервісним інженерам Компанії «Термоінжиніринг» ТМ якісно виконувати повний комплекс робіт, який дозволяє продовжити термін експлуатації ваших систем та уникнути будь-яких форс-мажорів в майбутньому.

Від 6 місяців до 1 року - таку гарантію ми даємо на всі види сервісних і монтажних робіт, виконаних нашою Компанією.

Уклавши договір на сервісне обслуговування від ТОВ "Група компаній "Термоінжиніринг"", ви можете бути впевнені, що в екстреній ситуації професійна бригада оперативно усуне будь-які несправності та збої.

Більш того, сервісний договір з ТОВ "Група компаній "Термоінжиніринг"" - це ваша надійна страховка від виникнення екстрених ситуацій в принципі. Тому, що сервісні роботи, ремонт ми виконуємо якісно, швидко і за оптимальну ціну. Краще тому підтвердження - зростання кількості укладених сервісних договорів протягом останнього року в порівнянні з попереднім періодом.

ТОВ "Група компаній "Термоінжиніринг"" виконує сервісне обслуговування в промислових масштабах за такими напрямками:

 1. Сервісне обслуговування та ремонт систем опалення

  Котельні і все обладнання в них, системи інфрачервоного опалення, теплові завіси, обладнання для повітряного опалення.

 2. Сервісне обслуговування та ремонт систем вентиляції і кондиціонування

  Системи кондиціонування повітря: підлогові, настінні, підлого-стельові кондиціонери, канальні системи кондиціонування, багатозональні системи кондиціонування, системи чиллер-фанкойл і центральні кондиціонери різного компонування.

  Системи вентиляції: побутові та промислові системи з рекуперацією тепла, зволоженням повітря, кондиціонуванням і функцією повітряного опалення.

  Системи очищення, зволоження, осушення повітря: вбудовуванні очищувачі повітря для каналів вентиляції, професійні напівпромислові зволожувачі повітря, всі види осушувачів - від побутових до промислових.

Також, ТОВ “Група компаній “Термоінжиніринг” провадить сервісне обслуговування та ремонт промислової кліматичної техніки, що застосовується як у технологічних цілях виробництва, так і для індивідуальних промислових проектах.

 

реалiзованi проекти

 • Метiнвест

 • Альтком

 • Донбас Арена

 • СКМ

 • Fort Knox

 • Технiка

 • Фарлеп

 • Дружковский метизный завод

 • Centravis

 • ЛЕМЗ