Постачання обладнання :: Послуги Термоінжиніринг

комплекснi

рiшення:

Постачання обладнання

ТОВ "Група компаній "Термоінжиніринг"" пропонує своїм клієнтам комплексні рішення систем опалення, вентиляції, кондиціювання. Довіряючи нам, ви доручаєте забезпечення вашого кліматичного комфорту «під ключ» досвідченій і професійній команді.

В комплекс послуг, що надаються ТОВ "Групою компаній "Термоінжиніринг"", входить постачання обладнання для опалення, вентиляції, кондиціонування, яке зазначено в проектному рішенні, в тому числі імпорт.

Ми здійснюємо внутрішнє постачання та імпорт теплотехнічного, водогрійного, вентиляційного обладнання, а також обладнання для кондиціювання від провідних світових виробників. Для цього в Компанії «Термоінжиніринг» ТМ створений спеціальний відділ зовнішньоекономічної діяльності. При цьому ми маємо ексклюзивне право на представлення інтересів багатьох виробників обладнання, що застосовується в наших проектах.

Відділ ЗЕД Компанії ТОВ "Групи компаній "Термоінжиніринг"" виконує:

 • Імпорт котлів, інфрачервоних обігрівачів, чиллерів, водоохолоджувачів, систем вентиляції і кондиціювання, у тому числі митне очищення;
 • Імпорт комплектуючих та запасних частин до систем опалення, вентиляції та кондиціювання від будь-якого виробника, у тому числі їх митне очищення;
 • Організацію супервайзінгу монтованих об'єктів і перевірку якості монтажу компаніями-виробниками для підтвердження гарантії на встановлене устаткування;
 • Організацію сертифікаційних випробувань імпортованого товару та отримання всіх необхідних дозвільних документів для застосування в Україні, зокрема сертифікати СЕС, Сертифікати відповідності, Пожежний дозвіл;
 • Організацію логістики європейського, китайського та американського товару, як для власних проектів, так і для постачання обладнання під особистісні потреби клієнтів - у вигляді окремої послуги;
 • Поетапний контроль якості імпортованого товару.

Наявність в структурі Компанії власного відділу ЗЕД забезпечує нашим клієнтам ряд переваг:

 1. Задоволення будь-яких потреб, адже ми можемо організувати постачання будь-якого обладнання для вашого кліматичного проекту.
 2. Забезпечення комплексного підходу до його реалізації - всі послуги з одних рук.
 3. Гарантія найнижчих цін і перевірена якість. Цьому сприяє прямий імпорт, вигідні умови доставки і постійний потік ввезеного товару.

На сьогодні ТОВ "Група компаній "Термоінжиніринг"" має прямі договори про співпрацю з виробниками з Італії, Іспанії, Франції, Німеччини, Голландії, Латвії, Канади, Польщі, Китаю. Наші бізнес-партнери завжди стають нашими друзями: приїжджають до нас в Україну, запрошують до себе в Німеччину, навіть відзначають з нами дні народження. Це говорить багато про що.

Тримаючи руку на пульсі, команда Компаній «Термоінжиніринг» відвідує міжнародні виставки, знайомиться з високотехнологічними новинками в галузі опалення, вентиляції і кондиціювання.

У 2001 року ми розробили газовий інфрачервоний випромінювач (ГІВ), отримали ліцензію і сертифікат на його серійне виробництво. Сьогодні газові інфрачервоні випромінювачі успішно функціонують на великих промислових підприємствах Східної України, експортуються в Росію і Білорусію. При цьому газовий інфрачервоний випромінювач на 80 відсотків складається з комплектуючих, що імпортуються з Італії, Іспанії та Німеччини. По-суті, це продукт європейської якості вітчизняного виробництва та за українськими цінами. Інфрачервоний обігрівач за низькою ціною - цього ми домоглися за рахунок прямого постачання комплектуючих, впровадження у виробництво власних технологічних розробок та інженерних рішень, а також завдяки його масового серійного виробництва.

ТОВ "Група компаній "Термоінжиніринг"" прагне до надання клієнтам тільки кращих проектних рішень. І швидке постачання необхідного високоякісного обладнання за оптимальною ціною грають найважливішу роль в цьому процесі.

 

реалiзованi проекти

 • Метiнвест

 • Альтком

 • Донбас Арена

 • СКМ

 • Fort Knox

 • Технiка

 • Фарлеп

 • Дружковский метизный завод

 • Centravis

 • ЛЕМЗ