Навчання :: Послуги Термоінжиніринг

комплекснi

рiшення:

Навчання

У розвитку будь-якої сучасної компанії навчання є однією з найважливіших складових. Стоячи на місці неможливо рухатися вперед, рости і розвиватися. Це обов'язково зроблять за тебе конкуренти. Тому Компанія «Термоінжиніринг» ТМ приділяє особливу увагу навчанню, збільшенню свого внутрішнього і зовнішнього інтелектуального потенціалу.

Наш внутрішній інтелектуальний потенціал - це колектив - професійний, згуртований, з сильною мотивацією до саморозвитку, націлений на досягнення поставленої мети, вирішення завдань будь-якої складності і спрямування. І тут ми прагнемо до всебічного і гармонійного розвитку кожного співробітника. Адже без внутрішньої впевненості, «почуття ліктя» в колективі, знання найсучасніших методів реалізації технічно складних проектів, а також постійного вивчення передового досвіду будь-який професіонал зможе досягти небагато.

Тому Компанія «Термоінжиніринг» ТМ в програмі навчання співробітників розвиває:

 • Професіоналізм. Це освоєння нових методик роботи, програмних продуктів, підвищення кваліфікації по вже наявній спеціальності. Для цього наші співробітники відвідують тематичні семінари і тренінги, спеціалізовані навчальні курси, виставки, на яких демонструється новітнє обладнання та технології провідних світових виробників;
 • Особистісне зростання - цьому сприяє не тільки участь у тренінгах і семінарах, а й особливий мікроклімат в колективі, де в пошані знання і досвід, де кожен прагне до розвитку і стимулює до цього своїх колег;
 • Тімбілдінг. Тільки згуртованій команді під силу найскладніші проекти - для нашої компанії це аксіома. Тому тренінги для об'єднання колективу єдиною ідеологією, цінностями проводяться не рідше, ніж тематичні семінари, спрямовані на розвиток професійних знань і навичок. Такі заходи розвивають взаєморозуміння, повагу членів колективу один до одного, що, безумовно, позитивно відбивається на якості роботи всієї компанії і ставленні до клієнта.

Енергоефективність в сучасному суспільстві - це не просто тренд, а крайня необхідність. Для нас же енергоефективність - це завдання особливої важливості. Ми розуміємо, що реалізуючи економічні за витратами енергоресурсів проекти, ми допомагаємо нашій країні, суспільству, всьому людству. Цьому ми вчимо і наших клієнтів - бути не просто раціональними, але дійсно енергоефективними!

Компанія завжди пропонує клієнтові кілька можливих рішень, при цьому обґрунтовує найбільш енергоефективне рішення і зрозумілою мовою. Втілюючи в життя розроблений проект команда компанії «Термоінжиніринг» ТМ обов'язково навчає клієнта або персонал, який буде експлуатувати об'єкт, необхідним для обслуговування обладнання знань. Ми повинні бути впевнені, що наш клієнт навчився точно і безпечно керувати складним технологічним обладнанням, і знає як забезпечити його роботу економічно, але з максимальною віддачею. Крім цього персонал клієнта на наше запрошення може відвідати навчальні семінари, які проводять вітчизняні та закордонні партнери - виробники застосовуваного нами обладнання. Все це - наш зовнішній інтелектуальний потенціал, який також значущий для нас, як і внутрішній. Розвиваючи і той і інший, ми саморозвиваємося, розвиваємо наших клієнтів і виконуємо соціально відповідальну місію, спрямовану на скорочення енергоспоживання за рахунок впровадження інноваційних технологій та зміну менталітету наших співвітчизників.

Приєднуйтесь!

 

реалiзованi проекти

 • Метiнвест

 • Альтком

 • Донбас Арена

 • СКМ

 • Fort Knox

 • Технiка

 • Фарлеп

 • Дружковский метизный завод

 • Centravis

 • ЛЕМЗ