Інфрачервоне опалення промислових будівель: ефективно і економічно | Новини галузi :: Новини Термоінжиніринг

комплекснi

рiшення:

Новини галузi

Інфрачервоне опалення промислових будівель: ефективно і економічно

05 листопада 2013

Інфрачервоне опалення промислових будівель - на сьогодні це краще рішення в сфері організації промислового опалення . У цьому впевнені не тільки фахівці Групи компаній « Термоінжиніринг » , які розробили власні < a газові обігрівачі " БГЛ " .

Усі ключові експерти ринку опалювального обладнання стверджують , що для цехів , виробничих ліній , заводів , приміщень , висота стель яких складає більше ніж 3 метри, саме інфрачервоне опалення є найбільш оптимальним і ефективним.

Інфрачервоне опалення промислових будівель

Інфрачервоне опалення промислових будівель - в чому ж його секрет ?

Щоб розібратися в цьому питанні , розглянемо особливості інфрачервоного випромінювання , яке лягло в основу принципу створення інфрачервоних приладів опалення .

Інфрачервоне опалення нагріває не повітря , а конкретні предмети, тобто воно спрямованої дії . Завдяки цьому не виникає підвищення температури в тих місцях, де немає необхідності. А цей нюанс для промислових приміщень з висотою стелі від 3 метрів принципово важливий. Адже нагріти до комфортної температури сотні, а іноді й тисячі квадратних метрів дуже витратно і малоефективно.

Опалення промислових будівель нагріє тільки там і тільки те, що потрібно. При цьому економія на енергоресурсах може скласти від 40 до 50 % бюджету оплати енергоносіїв. Інфрачервоне опалення промислового будинку можна організувати використовуючи газ.

Інша корисна властивість інфрачервоного опалення промислових будівель - можливість створити в одному приміщенні, цеху, виробничої лінії кілька зон з різними температурними умовами. Наврядчи конвективні опалювальні прилади можуть так ефективно це забезпечити . Зауважимо, що подібна властивість на деяких виробництвах є технологічно необхідною. Для таких промислових будівель інфрачервоне опалення - єдино можливе рішення .

Як енергоефективна технологія , інфрачервоне опалення промислових будівель має ще й високий ступінь пожежної безпеки. Інфрачервоні прилади не нагрівають пил , не перегрівається повітря під стелею , а значить, не несуть небезпеки виникнення позаштатних ситуацій на виробництві , де найчастіше є відкриті джерела вогню та легкозаймисті матеріали.

Інфрачервоне опалення промислових будівель

Група компаній « Термоінжиніринг» реалізує «під ключ» проекти інфрачервоного опалення промислових будівель , як із застосуванням власних короткохвильових газових обігрівачів

13-ти річний досвід ГК « Термоінжиніринг » в області розробки та втілення найрізноманітніших проектів у сфері опалення і високопрофесійний колектив - гарантія успішної реалізації всіх ваших планів з організації ефективного і економічної опалювальної системи .

Для розрахунку вартості системи опалення на основі інфрачервоних газових випромінювачів , будь ласка, заповніть Опитувальний лист або зв'яжіться з нами за телефоном: +38 (044) 227-08-84

Будемо раді створити ваш кліматичний комфорт!

 

реалiзованi проекти

  • Метiнвест

  • Альтком

  • Донбас Арена

  • СКМ

  • Fort Knox

  • Технiка

  • Фарлеп

  • Дружковский метизный завод

  • Centravis

  • ЛЕМЗ