Майбутнє промислового опалення - безлопастні нагрівачі повітря | Новини галузi :: Новини Термоінжиніринг

комплекснi

рiшення:

Новини галузi

Майбутнє промислового опалення - безлопастні нагрівачі повітря

16 сiчня 2013

Промислове опалення розвиває ідеї та новинки ринку побутових нагрівальних приладів. Багато років тому в опаленні заводу, або в опаленні цеху виробничого підприємства почали використовувати водяне опалення, повітряне, сьогодні активно застосовують інфрачервоні обігрівачі. Однак цілком можливо, що завдяки цікавій розробці британських інженерів вже через кілька років промислове опалення зазнає кардинальних змін.

Восени 2012 року англійці представили новий тип обігрівачів, над яким працювали більше трьох років. Це безлопастний нагрівальний прилад Dyson Hot. Його творці поставили перед собою непросте завдання - винайти апарат, який буде рівномірно нагрівати повітря приміщення, але при цьому не матиме зовнішніх нагрівальних елементів. І це завдання їм вдалося успішно вирішити. Новий нагрівальний прилад виготовлений з термостійкого пластику, його легко чистити від будь-яких забруднень, оскільки в ньому немає ніяких зовнішніх нагрівальних елементів. Крім того, він біфункціонален, тобто може бути як обігрівачем, так і вентилятором. Всі ці нюанси, на думку авторів Dyson Hot, дуже важливі для систем промислового опалення, проектування опалення складу, іншого великого промислового об'єкта - де потенційно високий ризик сильних забруднень, або зовнішнього негативного впливу. Одним словом, там, де складні умови експлуатації.

Англійська новинка нагріває повітря, проганяючи його через керамічні нагрівальні елементи в кільці. У результаті виходить в шість разів більше теплого повітря, чим попало в турбіну приладу, яка розташовується на його «ніжці».

Dyson Hot вміє повертатися на 360 °, можна навіть включити функцію постійного обертання як у стандартних вентиляторів, до яких ми вже встигли звикнути. Температурою повітря: від 1 до 37 ° C, а також напрямком повітряного струменя можна керувати за допомогою звичайного пульту. Він, до речі, примагничивається до верхівки нагрівача. А якщо з Dyson Hot трапляється нестандартна ситуація - наприклад, його зачіпають, він падає або на нього ллється вода, тоді він автоматично вимикається.

Параметри першої серійної версії безлопастного нагрівача досить компактні, що теж є значною перевагою новинки: 57 см у висоту, 15 см в глибину і 20 см підстави. Поки його готові випускати для побутового застосування. Роздрібним покупцям він може коштувати всього 400 $. Однак, автори Dyson Hot серйозно взялися за впровадження своїх ідей у сферу промислового опалення. І цілком можливо, що в найближчому майбутньому опалення заводів, опалення цехів стане в кілька разів ефективніше, економічніше і зручніше завдяки саме цьому винаходу.

 

реалiзованi проекти

  • Метiнвест

  • Альтком

  • Донбас Арена

  • СКМ

  • Fort Knox

  • Технiка

  • Фарлеп

  • Дружковский метизный завод

  • Centravis

  • ЛЕМЗ