Сервіс інженерних систем, котелень, інфрачервоних систем опалення, систем вентиляції і кондиціонування. | Новини компанiї :: Новини Термоінжиніринг

комплекснi

рiшення:

Новини компанiї

Сервіс інженерних систем, котелень, інфрачервоних систем опалення, систем вентиляції і кондиціонування.

28 травня 2012

Доведено! Економічно вигідніше і безпечніше запобігти аварії, ніж вирішувати її наслідки!

Сервісне обслуговування котелень, профілактика або ремонт котлів і інфрачервоних обігрівачів, кондиціонерів та інших інженерних систем - є одним з ключових аспектів у безпечній, довгостроковій і безперебійній роботі створеної вами системи мікроклімату.

Котельне обладнання відноситься до категорії устаткування підвищеної небезпеки і є серцем будь-якої інженерної системи, будь-якого масштабу.

Непомічені вчасно корозії або наслідки теплових ударів, не видалені (і які вже не видаляються) зольні відкладення, солі жорсткості, бруд, шлак, утворений і накопичений конденсат - одні з найпоширеніших причин виходу з ладу котельного обладнання.

Біду легше і вигідніше попередити, ніж потім усувати наслідки аварії.

Ви вчасно міняєте масло в своєму автомобілі?

Уявіть, якщо моторне масло ви взагалі міняти не будете, і не будете робити ніякого обслуговування свого автомобіля. А навіщо? Він же новий! Відключіть усі попереджувальні лампочки на приладовій панелі, щоб не дратували своїм противним мерехтінням, і будете кататися, поки автомобіль не зламається ...

Як довго прослужить Ваш автомобіль з відключеними попереджувальними лампочками? Рік? Може два? Більше? ... Можливо ... Яка буде ціна такої гри? Надійний буде такий автомобіль навіть після капітального ремонту? А якщо ремонт Вам зробить не Авторизований сервісний центр, що належить Офіційному дилеру заводу виробника, а Кулібін гаражний своїм фартовим зубилом і універсальною викруткою. Спокійно Вам буде кататися на такому автомобілі? А на високій швидкості? Комфортно?

Не варто чекати, поки Ваш котел зламається або Ваша система стане неремонтопридатною!

Регулярне сервісне обслуговування складних технічних систем, що працюють в агресивних фізико-хімічних умовах, допомагає уникнути переважної більшості можливих причин виходу з ладу обладнання та забезпечити безперебійну роботу вашої системи.

Зверніть увагу: гарантія заводу виробника інженерно-технічного обладнання поширюється тільки на обладнання, яке проходить своєчасне сервісне обслуговування у спеціалізованій організації, яка має всі необхідні для цього ліцензії та сертифікати.

Як обрати хороший сервісний центр з обслуговування котелень та інженерних систем?

 1. Щоб заводська гарантія зберігалася, необхідно проводити сервісне обслуговування та ремонт котелень та інженерних систем сервісними службами, які мають ліцензію на виконання даних видів робіт.
 2. Сервісні інженери, повинні мати сертифікати про проходження навчання по обслуговуванню конкретних марок котлів, інфрачервоних обігрівачів, систем вентиляції і кондиціонування, на заводах виробниках або у представників в Україну.
 3. При виконанні будь-яких робіт з ремонту або обслуговування котлів, інфрачервоних обігрівачів або вентиляційних систем, потрібно укласти договір на сервісне обслуговування, щоб у разі виникнення гарантійних умов, можна було визначити на кого лягають витрати пов'язані з усуненням неполадок.
 4. Одним з важливих чинників при виборі компанії, яка буде обслуговувати вашу інженерну систему, є оперативність реагування на проблему, яка виникає. Наявність власних автомобілів, диспетчерської служби та набору спец. інструментів допоможуть якісно і швидко вирішити будь-яке питання з ремонтом котельні або виниклою проблемою.
 5. І звичайно ж, порядні та якісні Сервісні центри не бояться оголошувати перелік своїх клієнтів з контактними даними. У разі необхідності, ви можете самостійно почути відгуки про виконані роботи.

Сервісним фахівцям компанії ТОВ ГК «Термоінжиніринг» добре знайомі не тільки порядок техобслуговування устаткування промислових котелень та інженерних систем, а й техніка безпеки при обслуговуванні, а також всі необхідні для забезпечення їх безперебійної роботи технологічні схеми. Тільки досвідчений фахівець, який має необхідну кваліфікацію і знає всі тонкощі роботи з обладнанням конкретних брендів, забезпечить його безпеку і справність.

Наша компанія вже більше 10 років успішно займається технічним і сервісним обслуговуванням котелень в Україні. Про нашу роботу не з чуток знає багато хто, а відгуки клієнтів завжди позитивні. Ми регулярно проводимо перепідготовку своїх співробітників і підвищення кваліфікації, навчаємо їх роботі з новим обладнанням, яке пропонують світові лідери в області виробництва опалювальних і вентиляційних установок. Використовувані нами в роботі технологічні карти обслуговування котельних установок розроблені з урахуванням останніх вимог і гарантують максимально ефективну сервісну тех. підтримку паливних установок, як в приватних будинках і котеджах, так і на промислових об'єктах.

Індивідуальний підхід до клієнтів, великий досвід і гарантія високої якості відрізняють компанію ТОВ ГК «Термоінжиніринг», гарантують задоволення всіх потреб клієнтів, пов'язаних з експлуатацією інженерних систем. Запропонований сервіс повністю відповідає вимогам, встановленим українським законодавством і відповідає найсуворішим світовим стандартам.

Клієнти сервісного центру ТОВ ГК «Термоінжиніринг»:

 • ТОВ «Донбас-Арена»
 • Розважальний комплекс «FORT KNOX»
 • ЗАТ ММЗ «Істіл»
 • Єнакіївська птахофабрика «Ландгут Бройлер»
 • ВАТ «Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат»
 • ВАТ «Рутченківський завод «Гормаш»
 • ЗАТ «Костянтинівський металургійний завод»
 • Тощо, а так само школи, лікарні, районні та міські адміністрації Донецька та Донецької області.

Сподіваємося скоро побачити вас серед наших задоволених клієнтів!
Успіхів вам і тепла!

З повагою
Група компаній «Термоінжиніринг»

Сервісний центр
Тел / факс: (044) 279 82 80
e-mail: service@termoeng.com.ua
Адреса: вул. Інститутська, 16, оф. 1/3, м. Київ

 

реалiзованi проекти

 • Метiнвест

 • Альтком

 • Донбас Арена

 • СКМ

 • Fort Knox

 • Технiка

 • Фарлеп

 • Дружковский метизный завод

 • Centravis

 • ЛЕМЗ