Модульна котельня «Термомодуль» - в ній поєднуються найкращі якості котельні | Новини компанiї :: Новини Термоінжиніринг

комплекснi

рiшення:

Новини компанiї

Модульна котельня «Термомодуль» - в ній поєднуються найкращі якості котельні

14 жовтня 2013

Модульна котельня - сьогодні один з найбільш затребуваних продуктів на ринку опалювального і водогрійного обладнання. При цьому обсяг виробництва і споживання модульних котелень, як в Україні, так і в інших країнах має великий потенціал і для подальшого зростання.

Яскравий приклад - модульна котельня «Термомодуль» від компанії «Термоінжиніринг». 12-ти річний досвід роботи ГК «Термоінжиніринг» у сегменті розробки і виробництва опалювального обладнання, його монтажу, налагодження, а також сервісного обслуговування дозволив створити один з найкращих зразків модульних котелень «Термомодуль».

Модульная котельная в Украине от Донбасс-Термо

У цьому продукті поєднуються всі переваги модульних транспортабельних котелень:

Автономність.

Модульна котельня «Термомодуль» може працювати самостійно без постійної присутності оператора, а на випадок позаштатної ситуації оснащена спеціальною зовнішньої сигналізацією. Робота обладнання в автоматичному режимі дає можливість котельні своїми силами регулювати подачу тепла відповідно з температурою зовнішнього середовища і приміщень - це суттєво економить витрату енергоносіїв.

Функціональність.

Модульна котельня «Термомодуль» може служити як для подачі тепла, так і гарячої води, пара. Тому вона дуже затребувана не тільки в сегменті громадянського опалення, а й промислового. А можливість застосування широко спектру енергоносіїв: газу, рідкого, твердого та комбінованого палива, підвищує її конкурентні переваги і сферу використання.

Модульна котельня «Термомодуль» - повністю закінчений виріб, що не вимагає ніяких капітальних витрат на підготовку приміщення для його встановлення. Її можна встановити у вигляді окремого об'єкта, на даху, а також у вигляді прибудови до будівлі. Крім цього, «Термомодуль» готовий до використання, як для постійного підключення, так і для тимчасового. Інші види котелень не мають настільки широкою функціональністю.

Безпека та надійність.

Збірка в заводських умовах підвищує якість і надійність модульної котельні «Термомодуль». Суцільнометалевий, утеплений корпус, захищений від будь-яких позаштатних ситуацій, у тому числі і від пожеж , гарантує максимальний ступінь безпеки експлуатації котельні. При цьому модульна котельня «Термомодуль » має всі необхідні дозвільні документи, ТУ і технічну документацію.

Економічна вигода.

Модульна котельня «Термомодуля » - вигідне придбання, адже ви одразу отримуєте готове рішення всіх питань з теплопостачанням за оптимальною ціною. Виробництво в найкоротші терміни - протягом двох місяців , зручність транспортування , відсутність витрат на будівництво приміщення для котельні, швидкість підключення і пуску в експлуатацію, максимальний ККД (від 93 до 98 %) і зниження тепловтрат через можливість скорочення довжини теплотраси - все це забезпечує відмінну економіку і найкращий результат.

 

реалiзованi проекти

  • Метiнвест

  • Альтком

  • Донбас Арена

  • СКМ

  • Fort Knox

  • Технiка

  • Фарлеп

  • Дружковский метизный завод

  • Centravis

  • ЛЕМЗ