Модульна котельня

комплекснi

рiшення:

Новини компанiї

Модульна котельня - кращий вибір, універсальний продукт

25 липня 2013

Вимоги сучасних споживачів до систем опалення з кожним роком зростають. Фахівці в цій області постійно вдосконалюють свої розробки у сфері теплопостачання. При цьому найбільш затребуваними стають ідеї, в рівній мірі підходять як для цивільного застосування, так і для промислових об'єктів. Найчастіше такі продукти інженерної думки не тільки універсальні, але і дозволяють економити:. Час, гроші, зусилля замовників і розробників

Модульні котельні - найкращий винахід інженерів для забезпечення якісного опалення і в житлових будинках будь-якої поверховості, і в офісних будівлях, і на промислових майданчиках. На це вказують всі ті переваги, якими вони володіють.

Модульна котелья Термомодуль

Блочно-модульні котельні для об'єктів будь-якого призначення проектують, виробляють, монтують і здійснюють їх сервісну підтримку фахівці ГК «Термоінжиніринг». Це готовий виріб заводської комплектації з терміном поставки - близько 2 місяців без обмеження виду палива і теплової потужністю в діапазоні від 100 кВт до 2 МВт.

Якщо максимально короткий термін поставки принципово важливий - це особливо актуально напередодні початку опалювального сезону - модульні транспортабельні котельні те, що вам потрібно. Адже поставка вже готових котелень суттєво економить час реалізації проекту. У разі, коли від запуску котельні залежить, наприклад, запуск виробничо циклу, або дотримання температурного режиму на проммайданчику, передбаченого технологією, фактор часу може зіграти ключову роль при виборі модульної котельні.

Модульні котельні також дуже зручні для транспортування, бо поставляються окремими готовими блоками для монтажу, що ідеально підходить і для проектів реконструкції та модернізації вже існуючих опалювальних систем. . А можливість підключення котельні до працюючих тепломереж знижує капітальні витрати в кілька разів. Економія досягається також за рахунок того, що модульна котельня не вимагає пристрою окремого приміщення для її розміщення - транспортабельна котельня поставляється як самодостатній об'єкт.

Модульня котельня Термомодуль

Блочно-модульним котельням ГК «Термоінжиніринг» не потрібно постійне обслуговування кваліфікованим персоналом, оскільки вони управляються сучасною автоматикою. Причому автоматичні системи управління розраховують навантаження на котли й самі розподіляють її між ними виходячи з потреб теплопостачання в конкретному температурному режимі - будь то житловий будинок або виробничий цех. Це не тільки допомагає економити на експлуатаційних витратах, але і продовжує термін служби котлів завдяки ефективнішому їх використанню. Крім цього, площа котлів в модульних котельнях порівняно менше, ніж в інших типах котельних, відповідно і втрати тепла при горінні менше.

Кількість котлів у блочно-модульних котелень розраховується за формулою N +1, де N - це кількість котлів, необхідних для забезпечення теплопостачання на піковому навантаженні, «+1» - додатковий модуль для резервування. Подібна структура також дозволяє подовжити цикли горіння і гарантувати як велику схоронність котлів, так і зниження тепловтрат.

Модульні котельні сьогодні - універсальний продукт на ринку теплопостачання, який зручний в експлуатації, економічний, максимально ефективний і може вирішувати будь-які завдання. Показовий приклад - дахова блочно-модульна котельня ГК «Термоінжиніринг», встановлена ​​на одному з багатоповерхових елітних житлових будинків у центрі Донецька. Вона не тільки забезпечить відмінну «погоду в домі», а й навколо нього.

Фахівці «Термоінжиніринг» на замовлення будівельників змонтували на даху будівлі модульну котельню з чотирьох окремих модулів. Ця котельня потужністю 2 МВт буде забезпечувати теплопостачання та гаряче водопостачання мешканців будинку, а також підігрів внутрішнього двору. Під плиткою літнього майданчика перед будинком буде змонтована система «теплої підлоги». Продуктивності блочно-модульної котельні буде достатньо і для цього

 

Більш детальну консультацію щодо технічних можливостей блочно-модульних котелень ви можете отримати у спеціалістів UК «Термоінжиніринг» за телефоном (044) 279 82 80.

 

реалiзованi проекти

  • Метiнвест

  • Альтком

  • Донбас Арена

  • СКМ

  • Fort Knox

  • Технiка

  • Фарлеп

  • Дружковский метизный завод

  • Centravis

  • ЛЕМЗ