Котельні ГК «Термоінжинірінг» допомагають клієнтам економити | Новини компанiї :: Новини Термоінжиніринг

комплекснi

рiшення:

Новини компанiї

Котельні ГК «Термоінжинірінг» допомагають клієнтам економити

21 березня 2013

Дорожнеча енергоносіїв, виснаження їх природних запасів все більш змушують нас не просто замислюватися про програми енергозбереження, але активно впроваджувати їх у життя. Особливо важливе це питання в енерговитратною сфері опалення. Компанія «Термоінжинірінг» успішно вирішує всі питання, пов'язані з енергозбереженням та допомагає своїм клієнтам втілювати навіть самі нестандартні ідеї.

Наприклад, в 2013 році колективом ГК «Термоінжинірінг» на Керченській стрілочному заводі введені в експлуатацію і зараз ефективно працюють чотири комбіновані котельні . Дві з них змонтували на місці установки, дві інші - модульні котельні - були доставлені на завод декількома готовими блоками.

Саме на прохання замовника котельні були спроектовані так, щоб вдень вони використовували в якості енергоносія газ, а в нічний час - електроенергію (по спецтарифів).

У жовтні минулого інженерами-конструкторами компанії ТОВ ГК "Термоінжиніринг" були розпочаті необхідні проектні роботи. І вже в грудні - через два місяці - перша з чотирьох котелень була запущена на стрілочному заводі, почавши обігрівати адміністративно-побутові та виробничі приміщення підприємства. Останню четверту котельню змонтували і запустили на КСЗ в січні цього року.

Транспортабельная модульная котельная ООО НПКФ "Донбасс-Термо"

Колектив Керченської стрілочного заводу дуже високо оцінив реалізований Компанією «Термоінжинірінг» проект опалення , враховуючи той факт, що це перший подібний проект запуску комбінованих котелень в їх портфелі замовлень.

Крім того, що всі роботи по проектуванню , виготовленню необхідних вузлів котелень , їх монтажу, налагодження та пуску зайняли на місяць менше запланованого часу, котельні вже за короткий період експлуатації дали суттєву економію енергоресурсів. І це поки не найвищі результати, оскільки зараз вони працюють тільки на природному газі. Після переходу на комбінований режим економія може бути ще більше.

Транспортабельная модульная котельная ООО НПКФ "Донбасс-Термо"

Такі результати пояснюються високим ККД спроектованих «Термоінжинірінг» котелень в порівнянні з колишніми фізично застарілими вугільними котельнями , що працювали на стрілочному заводі протягом десятиліть. Якщо вугільні котельні мали ККД до 70%, то нові комбіновані - від 90 до 94%. У них використані сучасні високоякісні комплектуючі, а конструктивні особливості забезпечать продуктивну роботу без збоїв багато років.

Всі системи автоматизовані, при цьому «Термоінжинірінг» навчив і проінструктував технічний персонал замовника, і буде виконувати авторський нагляд над роботою цих котелень протягом півроку з моменту введення в експлуатацію .

Сьогодні потужні котельні економлять Керченському стрілочному заводу значні фінансові кошти не тільки за рахунок своєї високої продуктивності, енергозберігаючих властивостей, але і за рахунок зниження витрат на обслуговуючий персонал.

 

реалiзованi проекти

  • Метiнвест

  • Альтком

  • Донбас Арена

  • СКМ

  • Fort Knox

  • Технiка

  • Фарлеп

  • Дружковский метизный завод

  • Centravis

  • ЛЕМЗ