Газовий інфрачервоний обігрівач БГЛ - економічне рішення для опалення великих приміщень | Новини компанiї :: Новини Термоінжиніринг

комплекснi

рiшення:

Новини компанiї

Газовий інфрачервоний обігрівач БГЛ - економічне рішення для опалення великих приміщень

02 липня 2013

Бізнес вимагає постійного пошуку економічних і в теж час ефективних рішень. Передбачаючи потреби сучасного виробництва, фахівці групи компаній «Термоінжиніринг» розробили ще в 2002 році, енергозберігаючі інфрачервоні газові обігрівачі "світлого" ​​типу серії «БГЛ».

Інноваційна розробка вже знайшла широке поширення для теплопостачання будівель і споруд промислового, сільськогосподарського і комунально-побутового призначення, а також для вирішення технологічних потреб (сушіння, підігрів та ін.)

Ключовими особливостями БГЛ виробництва ТМ «Термооінжінірінг« є:

 • компактні розміри;
 • пристосованість до обігріву різних типів приміщень і відкритих майданчиків;
 • високу якість теплового комфорту;
 • надійність;
 • економічність;
 • низьку вартість.

Коротка інформація про БГЛ (блоках пальникових променистих), що виготовляються ТОВ ГК «Термоінжиніринг»

ТОВ ГК «Термоінжиніринг» розробляє і виготовляє інфрачервоні газові випромінювачі "світлого" типу - блоки пальникові променисті тепловою потужністю 3,5; 7, 10, 15, 20, 30 і 50 кВт.

При виборі інфрачервоних газових обігрівачів (до яких належать БГЛ) особливу увагу споживачі приділяють надійності та безпеці, а також ефективності їх роботи. Перше, продиктоване вимогами техніки безпеки до газовикористовуючого обладнання, друге - прагненням до енергозбереження та підвищення ефективності опалення. Необхідно розуміти, що всі ці параметри безпосередньо залежать, насамперед, від типу автоматики та конструкції керамічної плитки, всередині пористої кераміки якої відбувається згорання газової суміші.

Керамічна плитка

У результаті тестів на випробувальному стенді ТОВ ГК «Термоінжиніринг» для виробництва БГЛ була відібрана високоякісна керамічна плитка виробництва SKG (Італія), одного з європейських лідерів у виробництві газових інфрачервоних випромінювачів та їх комплектуючих. Надалі розробка БГЛ здійснювалася за технічного сприяння та контроль в тестуванні окремих елементів виробу компанією SKG.

Автоматика

Для забезпечення надійного розпалювання, підтримки заданих параметрів інфрачервоного пальника , а також безпеки експлуатації блоків нами була обрана автоматика Honeywell (виробництва США-Німеччини), що зарекомендувала себе високою надійністю. Автоматика Honeywell забезпечую:

 • подачу газу до пальника і її розпал протягом не більше 20 с;
 • припинення подачі газу при згасанні пальника за час не більше 15 с.

Екологічність

У розроблених нами інфрачервоних пальниках забезпечується оптимальний процес змішування газу з повітрям, що дозволило отримати високі санітарно-гігієнічні параметри блоків. Так, вміст окислів азоту у продуктах згорання складає всього 36-38 мг на м ³ продуктів згоряння при теоретичному витраті повітря.

Зручність монтажу і вибір оптимального варіанту обігріву

Інфрачервоні газові випромінювачі , що виготовляються нашим підприємством, дозволяють, завдяки спеціальному кронштейну, розташовувати випромінюючу поверхню щодо статі обігрівального приміщення під кутом від 30 ° до 90 °, що дозволяє вибрати оптимальний варіант обігріву.

Рефлектор

Рефлектор ВГЛ виготовлений з високоякісної алюмінізірованной сталі і сприяє підвищеним відбивним властивостями. Стінки рефлектора не тільки відображають потраплячи на них промені, а й самі, нагріваючись, також випромінюють більш в довгохвильовому спектрі.

Гарантії якості

На підприємстві впроваджується система управління якістю ISO 9000, що гарантує виробництво продукції ТОВ ГК «Термоінжиніринг» відповідно до міжнародних стандартів якості. БГЛ сертифіковані до застосування в Україні та Росії. Газові інфрачервоні обігрівачі БГЛ , встановлені на ТОВ «Машинобудівник», ВАТ «АЗОКМ» (Артемівський завод з обробки кольорових металів), ВАТ «Гормаш» та інших підприємствах регіону, працюють стійко і практично не вимагають обслуговування. По теплотехнічних, санітарно-гігієнічним та експлуатаційним параметрам наші інфрачервоні обігрівачі по праву входять в ряд найбільш надійних і енергоефективних інфрачервоних газових обігрівачів вітчизняного і зарубіжного виробництва.

Довідка:

ТОВ ГК «Термоінжиніринг»

Основними напрямками діяльності є: проектування, постачання, монтаж, гарантійне та сервісне обслуговування промислових газових і електричних котелень, газових інфрачервоних систем опалення, інфрачервоних обігрівачів, газового опалення, котельного устаткування, систем вентиляції та кондиціонування. Компанія - власник ліцензії на проектування, монтаж і сервісне обслуговування систем опалювання, вентиляції та кондиціонування по всій території України. Має власну науково-дослідницький майданчик, де виробляє газові інфрачервоні обігрівачі - БГЛ розвиваючи проекти промислового опалення, технологічного обігріву, вентиляції та кондиціонування (цехів, заводів, складів, ангарів, ж / д депо і т.д. ).

 

реалiзованi проекти

 • Метiнвест

 • Альтком

 • Донбас Арена

 • СКМ

 • Fort Knox

 • Технiка

 • Фарлеп

 • Дружковский метизный завод

 • Centravis

 • ЛЕМЗ