Енергоаудит для енергоефективності | Новини компанiї :: Новини Термоінжиніринг

комплекснi

рiшення:

Новини компанiї

Енергоаудит для енергоефективності

25 березня 2013

Застарілі та неефективні котельні, теплотраси, високі тепловтрати через дірявих покрівель та розсохлися віконних рам - така картина нашої сьогоднішньої комунальної реальності. Ще «яскравіше» ці образи на промислових об'єктах, де капітальні ремонти будівель і якісна теплоізоляція як ювілей - рідко буває і не всі до нього доживають.

Енергоаудит котелень, енергоаудит житлових будинків, проммайданчиків і громадських будівель першим прийшов на допомогу тим, хто всерйоз вирішив змінити ситуацію. Замислившись над постійним дорожчанням в світі енергоресурсів та їх наростаючим дефіцитом рівно 20 років тому - з 1993 року - в Україні почали проводити енергоаудит для детального аналізу енергоефективності об'єктів і розробки подальших процедур по удосконаленню їх теплопостачання.

За ці роки в нашій країні провели тисячі енергоаудитів. І вже нікому не потрібно доводити, що перш ніж замовити проект нової котельні або замінити комунікації, потрібно проаналізувати існуючу систему і розрахувати - який з сучасних варіантів буде максимально енергоефективним в конкретних умовах.

Компанія «Термоінжинірінг» володіє обширним досвідом не тільки в області розробки і реалізації проектів опалення для об'єктів різного призначення, а й проводить якісний енегроаудіт.

Тільки за минулий рік колектив ГК «Термоінжинірінг» провів енергоаудит 12 загальноосвітніх шкіл м. Донецька.

Ключова задача стояла в обстеженні стану об'єктів, реальних тепловтрат і розрахунків споживаної енергії на їх теплопостачання. Ці дані і лягли в основу пропозицій аудиторів, спрямованих на підвищення ефективності забезпечення теплом шкіл. У деяких з них було централізоване опалення, в інших - індивідуальні котельні. Як тільки завершувався енергоаудит громадської будівлі, замовнику надавався докладний звіт і кілька варіантів модернізації опалювальних систем: для більш економічного бюджету, з середніми та високими витратами.

В результаті, школи м. Донецька отримали не тільки повне уявлення про реальні втрати ресурсів: і енергетичних, і фінансових - на оплату обігріву «повітря», але і ряд пропозицій як з мінімальними вкладеннями можна виправити ситуацію, що склалася. Вже сьогодні деякі ініціативи «Термоінжинірінг» втілюються в життя, щоб у дітей були комфортні умови для навчання.

Ще один важливий проект Компанія «Термоінжинірінг» реалізувала в м. Красногорівка, виконавши енергоаудит котелень і декількох кілометрів теплотрас. Два з п'яти перевірених об'єкта експлуатуються в місті вже більше п'ятдесяти років і їх енергоефективність на сьогодні мінімальна. В ході енергоаудиту котелень були вивчені технічні дані, всі параметри роботи, витрати на енергопостачання, стан самих об'єктів, розраховані тепловтрати. Підсумком такої масштабної роботи стали цілком практичні пропозиції від ГК «Термоінжинірінг» щодо посилення контролю споживання тепла опалювальними житловими будинками, теплоізоляції трас і заміні функціонуючих котлів і насосів на більш потужні і економічні.

Як показує практика, енергоаудит сьогодні стає все більш затребуваною послугою, яка дає широкі можливості. Якщо вам потрібен енергоаудит житлового будинку, громадської будівлі, виробничого об'єкта або котельні, Компанія «Термоінжинірінг» готова виконати його в найкоротші терміни із застосуванням всього накопиченого досвіду. Ставайте енергоефективними разом з нами!

 

реалiзованi проекти

  • Метiнвест

  • Альтком

  • Донбас Арена

  • СКМ

  • Fort Knox

  • Технiка

  • Фарлеп

  • Дружковский метизный завод

  • Centravis

  • ЛЕМЗ