комплекснi

рiшення:

Новини

 • 27 грудня 2017

  Приміть наші найщиріші вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

  Новогодние поздравления от "Группы компаний" Термоинжиниринг "
 • 05 сiчня 2017

  З Новим роком та Різдвом Христовим!

  З Новим роком та Різдвом Христовим!
 • 29 квiтня 2016

  Вітаємо вас зі святом Великодня!

  Вітаємо вас зі святом Великодня! Бажаємо вам миру, добра, благополуччя та Божої злагоди! Христос Воскрес!
 • 05 квiтня 2016

  Введення в експлуатацію вугільної контейнерної котельні

  5 квітня 2016р. відбулось урочисте відкриття вугільної контейнерної котельні на території загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 у м. Селідове, Донецької обл.
 • 01 сiчня 2016

  З новим Роком та Різдвом!

  З новим Роком та Різдвом!
 • 16 квiтня 2015

  Модульні котельні на твердому паливі - розумна економія без ризиків

  Багато хто замислюється про те, щоб перейти на опалення пелетами, дровами та вугіллям. Стати незалежним від центрального опалення стає можливим завдяки установці модульної або блочно-модульної котельні на твердому паливі або котельні на альтернативних видах палива.
 • 06 березня 2015

  З 8 березня, найгарніші!

  З 8 березня, найгарніші! Прийміть наші щирі побажання із цим весняним і жіночим святом, від всієї команди ГК "Термоінжиніринг"!
 • 31 грудня 2014

  З вдалим 2015 Роком!

  Поспішаємо привітати вас з Новим Роком!
 • 14 серпня 2014

  Енергозберігаючий український режим

  Влада України вже давно піднімали питання про те, як важливо "злізти з голки" російського газу. Розроблялися програми, затверджувалися стратегії. Тепер це питання стало для України найважливішим і гострим, особливо напередодні похолодань і опалювального сезону. За останні роки значно знизилося споживання газу металургійними підприємствами за рахунок
 • 02 липня 2014

  Секрети газового інфрачервоного опалення для промислових підприємств

  Ви помічали, що приміщення з високими стелями завжди залишаються прохолодними влітку і промерзають взимку?

  З чим це пов'язано? Проста фізика ... Тепле повітря завжди піднімається вгору, до стелі. Це перевага в жарку пору і недолік в холодну. До таких будівель ефективно застосовувати лише один метод опалення - інфрачервоні системи випромінювання. У порівнянні з конвекційним опаленням, де нагрівається повітря

 • 28 травня 2014

  «Сонячні дороги» вирішать енергетичну кризу!

  Нова розробка, яка дозволить вирішити питання енергетичної кризи. Дороги перетворяться на
 • 08 травня 2014

  Чистого, світлого неба вам на головою! З Днем Перемоги, Друзі!

  Гордость страны скупая
 • 07 травня 2014

  ТОВ ГК «Термоінжиніринг» будує котельні і отримує листи подяки!

  Приємно отримувати подяку, за якісно виконані роботи нашою компанією.

  Торік, ТОВ ГК «Термоінжиніринг» виконала роботи з будівництва газової дахової котельні, для клубного будинку «Імперіал». Передове і надійне європейське обладнання, було використано для будівництва газової котельні. Застосовані не стандартні підходи до будівництва котельні, враховані побажання замовника щодо прискорення процесу проектування та монтажу.

 • 20 квiтня 2014

  ГК "Термоінжиніринг" вітає зі святом Великодня!

  Безумовно, Пасха один з найзначніших свят в Україні. Це красиве і величне свято, наповнене надією, радістю і любов'ю.

 • 14 квiтня 2014

  Реконструкція котелень ТОВ ГК «Термоінжиніринг» та впровадження енергозберігаючих технологій заощадять 4,8 млн грн в 2014 році залізниці.

  У рамках комплексної державної програми з енергозбереження на 2014 р., ТОВ ГК «Термоінжиніринг» завершила роботи з реконструкції 2х котелень: - Твердопаливною котельні ДЗ «Відділкова лікарня ст.Знам 'янка», - Вугільної котельні ПМС - 261 ДП «Одеська залізниця».Фахівці ГК «Термоинжиніринг» відзначають, що
 • 20 лютого 2014

  Сухо і тепло маленьким діткам - контейнерна котельня для дитячого садка " Дівоцвiт "

  Транспортабельна газова котельня. У цьому місяці, фахівці ТОВ ГК «Термоінжиніринг» підключили і зробили перший пуск, до попередньо змонтованим зовнішніх мереж газопостачання, опалення, електропостачання, водопостачання та каналізації, транспортабельної газової котельні «Термомодуль».
 • 26 грудня 2013

  Вітання з новим 2014 Роком та Різдвом Христовим від ГК "Термоінжиніринг"!

  Прийміть щирі вітання з Новим Роком 2014 та Різдвом від ГК "Термоінжинірінг"! Разом з вами ми прожили дуже яскравий і насичений рік, повний подій і відкриттів, зустрічей і знайомств, викликів і складнощів, досягнень і успіхів! Ми впевнені в тому, що тільки позитивне мислення, впевненість у тому, що всі цілі досяжні і надія у виконання бажань є основоположними в успішності кожного з нас!
 • 18 грудня 2013

  Дахова котельня європейської якості, введеного в експлуатацію клубного будинку "Імперіал"

  Відбулося відкриття клубного будинку "Імперіал", де ГК "Термоінжинірінг" виконала систему опалення та гарячого водопостачання
 • 25 листопада 2013

  Великим будівлям - великі тепловтрати. Аналіз британських учених.

  Британські вчені провели дослідження на предмет вивчення, які об'єкти пам'яток в Лондоні, втрачають більш за всіх тепла.
 • 05 листопада 2013

  Інфрачервоне опалення промислових будівель: ефективно і економічно

  Інфрачервоне опалення промислових будівель - на сьогодні це краще рішення в сфері організації промислового опалення . У цьому впевнені не тільки фахівці Групи компаній « Термоінжиніринг » , які розробили власні < a газові обігрівачі " БГЛ " . Усі ключові експерти ринку опалювального обладнання стверджують , що для цехів , виробничих ліній , заводів , приміщень , висота стель яких складає більше ніж 3 метри, саме інфрачервоне опалення є найбільш оптимальним і ефективним.
 • 14 жовтня 2013

  Модульна котельня «Термомодуль» - в ній поєднуються найкращі якості котельні

  Модульна котельня - сьогодні один з найбільш затребуваних продуктів на ринку опалювального і водогрійного обладнання. При цьому обсяг виробництва і споживання модульних котелень, як в Україні, так і в інших країнах має великий потенціал і для подальшого зростання.
 • 23 вересня 2013

  Все вище і вище і вище!

  Підопічні «Термоінжиніринг» завоювали медалі на Чемпіонаті Європи. Трійка найсильніших кік-боксерів донецької області повернулася 21 вересня з Польщі, з Чемпіонату Європи з кік-боксингу серед юнаків та юніорів з повним комплектом нагород.
 • 16 вересня 2013

  Енергоаудит збереже тепло і гроші

  Енергоаудит: для чого?

  Сьогодні кожна сучасна компанія, виробництво, або окремо взятий власник будівлі прагне скоротити витрати на енергопостачання. Наш головний помічник у цьому - енергоаудит.

  Енергоаудит як комплексне обстеження підприємства, об'єкта, дозволить не тільки виявити нераціональні витрати, але й підкаже правильні шляхи досягнення енергоефективності.

 • 15 серпня 2013

  Альтернативне опалення - розвиток на перспективу

  Ресурсів на землі стає все менше, добувати їх все важче, а вартість таких ресурсів зростає з кожним роком. Єдиний вихід - розвиток альтернативних видів енергетики. Саме тому в Україні ударними темпами розвивається альтернативна енергетика - вона зможе вже в найближчому майбутньому забезпечити необхідним енергетичним ресурсом не тільки проекти з альтернативного опалення, а й інші енерговитратні сфери: як побутового, так і промислового призначення.
 • 12 серпня 2013

  Інфрачервоне опалення для промислового об

  Промислові будівлі мають ряд специфічних особливостей, які обов'язково слід враховувати при виборі системи опалення. Серед всіх існуючих видів саме інфрачервоне опалення на сьогоднішній день - найбільш ефективно для обігріву об'єктів промислового призначення - заводів, цехів, складів та ін. Інфрачервоне опалення здатне максимально продуктивно виконувати всі завдання щодо забезпечення необхідного теплового режиму і задовольняти всім вимогам, що пред'являються до систем опалення в промислових будівлях.
 • 25 липня 2013

  Модульна котельня - кращий вибір, універсальний продукт

  Модульні котельні - найкращий винахід інженерів для забезпечення якісного опалення і в житлових будинках будь-якої поверховості, і в офісних будівлях, і на промислових майданчиках. На це вказують всі ті переваги, якими вони володіють.
 • 02 липня 2013

  Газовий інфрачервоний обігрівач БГЛ - економічне рішення для опалення великих приміщень

  Бізнес вимагає постійного пошуку економічних і в теж час ефективних рішень. Передбачаючи потреби сучасного виробництва, фахівці групи компаній «Термоінжиніринг» розробили ще в 2002 році, енергозберігаючі інфрачервоні газові обігрівачі "світлого" ​​типу серії «БГЛ».
 • 14 червня 2013

  Вентиляційна система для сауни, лазні або автомийки: особливості та секрети

  Вентиляція в лазні, сауні, автомийці або виробничому цеху - життєво важлива система, від роботи якої залежить не тільки комфорт перебуваючих в даних приміщеннях людей, стан будівлі, але якість внутрішніх процесів, в тому числі і виробничих.
 • 16 травня 2013

  Потужна котельня для елітного житла

  У квітні Компанія «Термоінжиніринг» успішно здала в експлуатацію потужну дахову котельню і систему вентиляції для мешканців елітного житлового комплексу Європейський - Калінінський.
 • 10 квiтня 2013

  Система кондиціонування супермаркету: секрети й тонкощі

 • 25 березня 2013

  Енергоаудит для енергоефективності

  Енергоаудит котелень, енергоаудит житлових будинків, проммайданчиків і громадських будівель першим прийшов на допомогу тим, хто всерйоз вирішив змінити ситуацію. Замислившись над постійним дорожчанням в світі енергоресурсів та їх наростаючим дефіцитом рівно 20 років тому - з 1993 року - в Україні почали проводити енергоаудиту для детального аналізу енергоефективності об'єктів і розробки подальших процедур по удосконаленню їх теплопостачання.
 • 21 березня 2013

  Котельні ГК «Термоінжинірінг» допомагають клієнтам економити

  Дорожнеча енергоносіїв, виснаження їх природних запасів все більш змушують нас не просто замислюватися про програми енергозбереження, але активно впроваджувати їх у життя. Особливо важливе це питання в енерговитратною сфері опалення. Компанія «Термоінжинірінг» успішно вирішує всі питання, пов'язані з енергозбереженням та допомагає своїм клієнтам втілювати навіть самі нестандартні ідеї.
 • 07 березня 2013

  Зі святом весни і жіночності!

  Милі пані! Дозвольте привітати вас зі святом весни!
 • 08 лютого 2013

  Транспортабельні котельні виробництва ГК «Термоінжинірінг» користується попитом

  Котельня транспортабельна контейнерного типу «Термомодуль» в продуктовій лінійці ГК «Термоінжинірінг» інноваційний і високотехнологічний продукт серійного виробництва.
 • 16 сiчня 2013

  Майбутнє промислового опалення - безлопастні нагрівачі повітря

  Промислове опалення розвиває ідеї та новинки ринку побутових нагрівальних приладів. Багато років тому в опаленні заводу, або в опаленні цеху виробничого підприємства почали використовувати водяне опалення, повітряне, сьогодні активно застосовують інфрачервоні обігрівачі. Однак цілком можливо, що завдяки цікавій розробці британських інженерів вже через кілька років промислове опалення зазнає кардинальних змін.
 • 08 сiчня 2013

  Патент вітряної турбіни компанії Apple

  Патентне бюро США повідомило про нову заяву Apple. Мова йде про заявку на патент вітряної турбіни, яка може перетворювати енергію вітру не в традиційну електричну, а в обертання механічного приводу в рідині. Як випливає з опису наданого Patently Apple тепло від первинного теплоносія переходить в робочий контур і приводить в рух генеруючу електрику турбіну.
 • 28 грудня 2012

  Котельня на деревних пелетах в м. Знаменка економить 1/3 витрат

  Компанія «Термоінжиніринг» змонтувала і успішно здала в експлуатацію унікальну для України котельню, що працює на деревних пелетах. З 1 листопада вона вже обігріває двоповерхову будівлю залізничної лікарні м. Знам'янка одеської залізниці.
 • 28 грудня 2012

  З Новим Роком та Різдвом!

  З Новим Роком та Різдвом!
 • 19 грудня 2012

  Ціна на газ для України в 2013

  Російська газова монополія допускає, що середньорічна ціна поставок природного газу Україні в 2013 році може скласти $ 352 за 1 тис. куб. м, повідомило обізнане джерело.
 • 05 грудня 2012

  «Термоінжинірінг» гарантує «теплий» прийом футбольних уболівальників «Ювентуса» і «Шахтаря»

  5 грудня - особливий день у календарі пристрасних любителів футболу. Адже саме в цей день у м. Донецьку на одному з кращих в Європі стадіонів зустрінуться представники двох клубів: «Шахтар» і «Ювентус».
 • 14 листопада 2012

  «Термоінжинірінг» реалізує нестандартні рішення замовників

  Група компаній «Термоінжинірінг» спільно із найбільшою будівельною компанією регіону реалізувала проект дахової котельні для споруджуваного 9-ти поверхового житлового будинку по пр. 25 років РККА за нестандартною схемою.

 • 18 жовтня 2012

  ГК «Термоінжинірінг» підготувала систему опалення «Донбас Арени» до теплої зустрічі англійських уболівальників

  Останні приготування до історичного матчу на «Донбас Арені» між «Шахтарем» і «Челсі», який пройде 23 жовтня, завершені. Група компаній «Термоінжинірінг» виконала всі сервісні роботи й підготувала систему опалення на легендарному донецькому стадіоні до «теплої» зустрічі вболівальників обох клубів.
 • 10 вересня 2012

  Школи Донецька застосовують енергозберігаючі технології

  У ході підготовки до осінньо-зимового періоду були виконані заходи щодо впровадженню енергозберігаючих технологій в школах Донецька
 • 20 серпня 2012

  Оновлений сайт ГК «Термоінжинірінг»

  Ми раді представити вам оновлену версію нашого сайту termoeng.com.ua. Ми прагнули, щоб новий сайт був зручний у користуванні для вас, володів детальною інформацією про сферу опалення, вентиляції та кондиціонування, а також, ви, найбільш яскраво, могли скласти враження про досвід «Термоінжинірінг», сферу послуг і наших заслуги.
 • 06 червня 2012

  Розморожування сипучих вантажів (вагонів) за допомогою інфрачервоних газових обігрівачів Гогаз

  Найбільш оптимальним рішенням для сушки і розморожування сипких матеріалів або різних об'єктів, є застосування інфрачервоних газових обігрівачів виробництва німецької компанії Gogas. Основне призначення застосування інфрачервоних випромінювачів полягає в розморожуванні примерзлого насипного вантажу до металевих стінок вагонів, а також у руйнуванні обмерзання його запірних елементів, для забезпечення безперешкодного розвантаження.
 • 28 травня 2012

  Сервіс інженерних систем, котелень, інфрачервоних систем опалення, систем вентиляції і кондиціонування.

  Доведено! Економічно вигідніше і безпечніше запобігти аварії, ніж вирішувати її наслідки! Сервісне обслуговування котелень, профілактика або ремонт котлів і інфрачервоних обігрівачів, кондиціонерів та інших інженерних систем - є одним з ключових аспектів у безпечній, довгостроковій і безперебійній роботі створеної вами системи мікроклімату.
 • 12 травня 2012

  Дахові котельні - оптимальне і ефективне рішення в автономному опаленні багатоповерхових будинків

  Одним з варіантів створення системи автономного опалення для житлових комплексів, зокрема багатоповерхових будинків, є будівництво котельні.
 

реалiзованi проекти

 • Метiнвест

 • Альтком

 • Донбас Арена

 • СКМ

 • Fort Knox

 • Технiка

 • Фарлеп

 • Дружковский метизный завод

 • Centravis

 • ЛЕМЗ