комплекснi

рiшення:

Інфрачервоне опалення

Опалення виробничих приміщень

Теплопостачання виробничих приміщень завжди вважалася неординарним завданням. Завдання опалення виробничих приміщень часто ускладнюється з причини того, що кожне виробниче приміщення створювалося під конкретний технологічний процес і на відміну від адміністративних та побутових приміщень вражає своїми розмірами і висотою. Дуже рідко можна зустріти виробниче приміщення яке має в плані менш декількох тисяч квадратних метрів. Висота таких приміщень як правило становить 6-7 м, не винятком є ​​і висота в 14-24 м. при цьому висота робочої зони, що власне і потрібно обігріти, складає всього 2 м.

Опалити традиційними способами такі будівельні монстри практично неможливо. Висока вартість обслуговування і низький ККД всієї системи зводить нанівець усі спроби опалення виробничих приміщень. Кілометри трубопроводів схильних до електрохімічної корозії через наявність великої кількості блукаючих струмів, низька гідравлічна стійкість системи, висока інерційність просто розоряє власника такого приміщення.

Світова практика показує і доводить ефективність застосування децентралізованих систем теплопостачання. Одним з таких напрямків є використання для опалення високих приміщень інфрачервоних обігрівачів. При використанні традиційних систем опалення все нагріте повітря спрямовується до перекриттів приміщення де і відбуваються втрати теплоти через верхній пояс периметра огороджувальних конструкцій, не утеплену покрівлю та розбиті ліхтарі. Саме на ці тепловтрати припадає 70-80% роботи системи теплопостачання.

Інфрачервоні обігрівачі, розташовані в основному під перекриттям приміщення, працюють в інфрачервоному спектрі і не нагрівають повітря. Завдання інфрачервоних обігрівачів доставити тепло робітникам і всьому що розташоване під ними шляхом випромінювання. Нагріте випромінюючий елемент випускає нешкідливі електромагнітні хвилі які поглинаються твердими предметами, підвищуючи їх внутрішню енергію, які стають джерелами тепла безпосередньо на робочих місцях.

Інфрачервоне опалення промислових приміщень ГК "Термоінжиніринг"

Циркуляція повітря на висоті 2 - 2,5 м від рівня підлоги виключає теплообмін нагрітого повітря з холодними стінами та стелею приміщення, знижує тепловтрати і тим самим підвищує ефективність роботи системи інфрачервоного опалення.

Відсутність проміжного теплоносія виключає замерзання, витік і проведення додаткових заходів пов'язаних з очищенням теплоносія від розчинених газів і солей (ХВО).

Інфрачервоне опалення промислових приміщень ГК "Термоінжиніринг"

Система автоматичного керування, що не вимагає постійного обслуговуючого персоналу, в сукупності з низькою інерційністю інфрачервоних обігрівачів дозволяє найбільш ефективно підтримувати заданий температурний режим в опалювальному приміщенні і виключити перевитрату палива в нічний час, а також у вихідні дні. Надійна автоматика відстежує температуру приміщення з точністю до 0,5 ° С і реагує на коливання температури зовнішнього повітря дозволяючи економити енергоресурси в найбільш теплі дні опалювального сезону.

Таким чином, ефективність заходів щодо застосування інфрачервоних обігрівачів може досягати до 65-70%, а термін окупності знижений до 2,5-3 років (в енергетиці цей термін становить 7 років).

Iншi новини та статтi

 

реалiзованi проекти

  • Метiнвест

  • Альтком

  • Донбас Арена

  • СКМ

  • Fort Knox

  • Технiка

  • Фарлеп

  • Дружковский метизный завод

  • Centravis

  • ЛЕМЗ