комплекснi

рiшення:

Наша історія

2000 рік

- початок нового тисячоліття і початок історії успіху нової компанії «Термоінжиніринг» ТМ. Саме в 2000-му році група кращих інженерів найбільшого на території колишнього Радянського союзу проектно-конструкторського та технологічного інституту газової апаратури «Газоапарат» створила власне підприємство.

Являючись професіоналами з величезним досвідом, творчим потенціалом і маючи масу новаторських ідей, партнери почали спільну реалізацію проектів в галузі опалення, газопостачання та гарячого водопостачання. При цьому застосовувалися тільки самі передові енергозберігаючі технології та якісне обладнання.

Вірно обрана на страті стратегія бізнесу, кращі кадри, а також відкритість всьому новому, високотехнологічному в поєднанні з клієнтоорієнтованістю і величезним бажанням стати лідером у цій сфері - все це зумовило стрімкий розвиток компанії на регіональному ринку. Ну а виважена цінова політика допомогла остаточно завоювати довіру замовників. Ціна обладнання для опалення, гарячого водопостачання та газопостачання від компанії «Термоінжиніринг» ТМ, якість, комплексність у вирішенні всіх потреб клієнтів - переваги, які стали ключовими в нашій роботі.

Для комплексного обслуговування в компанії були сформовані кілька підрозділів:

 • Проектна група;
 • Відділ постачання обладнання
 • Монтажна група (монтаж і пуско-налагодження)
 • Відділ технічного та сервісного обслуговування.

Така функціональна структура дала можливість гарантувати клієнтам компанії «Термоінжиніринг» ТМ максимально ефективне втілення усіх задумів та побажань. Являючись власником всіх матеріальних та не матеріальних засобів виробництва, ми несемо повну відповідальність за всі етапи проекту і, головне, - за кінцевий результат. 2002 рік - інженери-конструктори компанії «Термоінжиніринг» ТМ розробили модель «світлого» (короткохвильового) інфрачервоного газового обігрівача. Йому дали назву БПП - блок пальниковий променистий (діючі в Україні ДБН називають дане обладнання для систем опалення ГІВ - пальник інфрачервоного випромінювання).

У розробці БПП ми врахували всі рекомендації наших італійських колег. В результаті вийшов висококонкурентний продукт з унікальними характеристиками, повністю адаптований до потреб українського ринку. Сьогодні компанія «Термоінжиніринг» виробляє БПП, які мають теплову потужність 3,5; 7, 10, 15, 20, 30 і 50 кВт.

2003 рік

Компанія «Термоінжиніринг» ТМ виділила промисловий, побутовий напрямок і сферу надання послуг в окремі бізнес-напрямки. Для побутових споживачів відкрився перший магазин Торгової мережі «Тепло Вода». У ньому можна не тільки придбати необхідне обладнання для опалення, газопостачання або гарячого водопостачання, але й отримати професійну консультацію фахівців, замовити комплексний проект по кожному з наших напрямків.

2004 - 2005 р.р.

Найбільші промислові підприємства України стали нашими клієнтами і встановили БПП для опалення виробничих цехів, складів та інших приміщень з великим внутрішнім об'ємом. Збільшилися обсяги виробництва і продажів автономних котелень під брендом «Термоінжиніринг» ТМ.

2005 рік

Компанія «Термоінжиніринг» ТМ прийняла стратегічне рішення: в проектах для клієнтів працювати не тільки з вітчизняними розробками, але й з обладнанням провідних європейських виробників Viesmann, Gogas, Rendamax, Ici Caldaie, Ferolli, ін Цьому передувало укладення ексклюзивних договорів про представлення на території України інтересів найбільших виробників систем інфрачервоного опалення і виробників промислового котельного обладнання. Після чого ми змогли пропонувати нашим замовникам як мінімум 3 конструктивно і бюджетно різні варіанти вирішення його потреб: з використанням німецького, італійського, або вітчизняного обладнання. 2005-2007 р.р. - Ці роки позначені в історії нашої Компанії впровадженням прогресивних систем управління (CRM, Project management, BSC), які забезпечили європейський рівень якості, як, продукції власного виробництва, так і обслуговування клієнтів. Ми активно відвідували різні міжнародні виставки, щоб бути в курсі найновіших розробок у сфері опалення, гарячого водопостачання, газопостачання. Зустрічаючись із колегами з різних країн, вивчали їхній досвід, особливо в галузі впровадження альтернативних джерел енергії.

2010-2011 рік

Компанія «Термоінжиніринг» ТМ отримала унікальну можливість взяти участь в реалізації одного з найбільших на території СНД проекту будівництва стадіону «Донбас-Арена» в м. Донецьку. Зокрема, наші фахівці організували опалення глядацьких трибун стадіону за допомогою інфрачервоних газових випромінювачів Gogas (Німеччина), виконавши весь комплекс робіт: від розробки проектного рішення і погодження, до монтажу, введення в експлуатацію та технічної підтримки.

2011 рік

Розширено напрямки діяльності компанії «Термоінжиніринг» ТМ. З цього року крім систем опалення, гарячого водопостачання, газопостачання, ми пропонуємо нашим клієнтам також вирішення всіх питань з облаштування вентиляції та кондиціонування окремих приміщень, будівель житлового та промислового призначення.

2012 рік

Група компаній «Термоінжиніринг» активно реалізовує проекти систем опалення на базі дахових автономних котелень для житлово-комунального сектора: житлових кварталів, готелів.

2013 рік

Великий розвиток отримує направлення енергоаудиту , як окремого напрямку діяльності, так і в складі повного пакету послуг компанії. Енергоаудит, як робота передує рішенням в області вибору концепції для Замовника, дозволяє конкурувати по важливих параметрах проекту, таким як загальна вартість рішення і експлуатаційні витрати після реалізації рішення. ГК "Термоінжиніринг" акцентує свою увагу на рішеннях з використанням альтернативних джерел енергії. У портфелі підприємства, з'являються унікальні проекти з Південної та Західної України, з використанням альтернативних видів палива. Також виробничі потужності Групи Компаній повною мірою завантажені замовленнями на виготовлення транспортабельних контейнерних котелень, які довели на практиці відмінне поєднання таких параметрів як ціна і надійність. Зростає кількість повторних замовлень, Референс-лист поповнюється позитивними відгуками Замовників.

2014 рік

У зв'язку із політичною ситуацією в Україні, зростає інтерес до створення систем опалення на твердому паливі або комбінованому. ТОВ "Група Компаній" Термоінжиніринг "" виконує реконструкцію та будівництво вугільних, пелетних, твердо-паливних і газово-вугільних котелень в Західній Україні для об'єктів державного соціального значення - лікарні, пансіонати, санаторії  

реалiзованi проекти

 • Метiнвест

 • Альтком

 • Донбас Арена

 • СКМ

 • Fort Knox

 • Технiка

 • Фарлеп

 • Дружковский метизный завод

 • Centravis

 • ЛЕМЗ