Виробництво

Незалежно від сфери діяльності - будь то надання фінансових послуг, торгівля продуктами харчування, перевезення вантажів чи продаж програмних продуктів - всі сучасні виробники пропонують своїм клієнтам власний продукт, у розробку якого вкладена «душа компанії».

Компанія «Термоінжиніринг» пропонує енергоефективні інженерні рішення, кожне з яких акумулює в собі інтелектуальний, технічний і соціальний потенціал нашої команди. Їх створення - процес, безумовно, творчий, для завершеності якого ми повинні бути впевнені в якості нашої продукції.

Інженерне рішення завжди ґрунтується на використанні певного «ядра». Таким «ядром» в наших проектах є обладнання, як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Від його якості та енергоефективності багато в чому залежать подальші експлуатаційні характеристики наших розробок, то, наскільки комфортним стане для клієнтів їх щоденне використання протягом багатьох років.

Одна з найбільш популярних розробок компанії «Термоінжиніринг» - інфрачервоні обігрівачі для промислового опалення виробничих приміщень. Це - власна продукція компанії, створена на підставі провідних технологій адаптованих під українські норми. У виробництві інфрачервоних обігрівачів використовуються високоякісні комплектуючі, що поставляються з країн Європейського Союзу (Німеччині, Іспанії, Італії, Англії, Голландії). Географія постачальників комплектуючих для інфрачервоних обігрівачів постійно розширюється, оскільки основним пріоритетом нашого виробництва є якість за оптимальною ціною.

Міні-котельні - ще один лідер продажів. Раціональний підхід, який лежить в основі цієї розробки, дозволив об'єднати настільки різні параметри, як компактність і ефективність. Комплектуючі від закордонних постачальників - лідерів своєї галузі - забезпечують надійність міні-котельні.

ШРП - традиційний продукт з можливістю нетрадиційних рішень. Шафові-регуляторні пункти використовуються повсюдно. Регулятори вихідного тиску присутні в будь-якій опалювальній системі, що включає газове обладнання, але при цьому кожен замовник висуває свої вимоги до ШРП. Наш досвід дозволяє нам запропонувати енергоефективне рішення практично будь-якого поставленого перед нами завдання.

Щоб мати можливість запропонувати клієнтам продукти з максимально вигідними споживчими характеристиками (якість, довговічність, простота обслуговування, справедлива вартість), ми постійно проводимо моніторинг новинок від провідних європейських і світових виробників. З цією метою ми щорічно відвідуємо міжнародні виставки, які проводяться в Європі (Франкфурт, Мілан тощо), а також встановлюємо прямі контакти із закордонними виробниками обладнання.

Наша компанія самостійно імпортує ті комплектуючі до обладнання, які не виготовляються вітчизняними виробниками на належному якісному рівні. В даний момент Компанія «Термоінжиніринг» розробляє, тестує і запускає в серійне виробництво ще кілька видів промислового опалювального обладнання.

 

реалiзованi проекти

  • Метiнвест

  • Альтком

  • Донбас Арена

  • СКМ

  • Fort Knox

  • Технiка

  • Фарлеп

  • Дружковский метизный завод

  • Centravis

  • ЛЕМЗ